آیین نامه و مقررات داوطلب گرامی جهت ادامه مراحل ثبت نام می بایست متن آیین نامه و مقررات آموزشی را مورد مطالعه قرار داده و رعایت موارد مندرج در آن را تعهد نمایید.
متن آیین نامه  دستورالعمل مقررات آموزشی

1. دانشپذیران محترم باید توجه داشته باشند که دقیقاً بر اساس اطلاعات اعلام شده توسط دانشپذیر، اسامی آن ها در سیستم ثبت خواهد شد. لذا باید در تایید و امضای فرم ثبت نام خود دقت لازم را مبذول گردد. در صورتی که به دلیل اشتباه دانشپذیر اطلاعات ارائه شده غلط باشد، جهت اصلاح گواهینامه مبلغ 300000 ریال دریافت خواهد شد.
2. دانشجویان موظفند از صحت شماره های تماس خود در برگه ثبت نام اطمینان حاصل نموده و اگر به هر دلیلی شماره های آن ها تغییر یافت در اسرع وقت به واحد ثبت نام اطلاع دهند زیرا در صورت مخدوش بودن شماره تماس و عدم امکان تماس از سوی مجتمع، مسئولیت عواقب آن به عهده دانشجو بوده و مجتمع هیچگونه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد. لازم به ذکر است که کلیه اطلاع رسانی ها نظیر شروع کلاس، جابجایی و لغو کلاسها به یکی از روشهای پیامک، ایمیل، وب سایت و یا تماس تلفنی صورت می گیرند.
3. زمان های شروع اعلام شده در تقویم آموزشی بر اساس پیش بینی اعلام می گردد و اگر کلاسی زودتر از تاریخ ذکر شده در تقویم به حد نصاب برسد مجتمع آن را قبل از موعد مقرر شروع نموده و طبیعتاً اگر تا موعد مقرر به حد نصاب نرسد شروع آن به تعویق می افتد.
4. در دوره هایی که جهت آموزش نیاز به رایانه می باشد، به ازای هر دو دانشجو یک رایانه در نظر گرفته شده است.
5. داوطلبان مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی هستند که در کلاس و یا دیگر اماکن مجتمع در اختیارشان قرار می گیرد و در صورت هر گونه خسارت ملزم و متعهد به جبران آن هستند.
6. هرگونه فعالیت جانبی مرتبط یا غیر مرتبط با دوره آموزشی نظیر برگزاری کلاس خصوصی، تور، بازدید، فعالیتهای فوق برنامه و خرید و فروش و هرگونه معامله و غیره مرتبط با مدرس دوره و سایر دانشپذیران کلاس مربوطه و همکاران مجموعه با هماهنگی دپارتمان مربوطه و اخذ تاییدیه کتبی از مجتمع مورد تایید می باشد و هرگونه تعامل مالی و انجام فعالیتهای آموزشی و غیره مربوط به مجتمع، منوط به اخذ رسید معتبر می باشد. . درغیر اینصورت مجتمع مسئولیتی در خصوص عواقب ناشی از آن نخواهد داشت.
7. دانشجویان ملزم به ارائه مدارک از قبیل یک قطعه عکس، کپی کارت ملی و یک کپی از صفحه اول شناسنامه در زمان ثبت نام می باشند که به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد. اگر به هر دلیلی هریک از این مدارک تحویل واحد ثبت نام نگردد، مجتمع هیچگونه مسئولیتی در قبال صدور مدرک دانشجو ندارد. دانشجویان می بایست رسید مالی ثبت نام خود را تا پایان دوره و اخذ مدرک نگهداری نمایند.
8. حداکثر زمان غیبت در هر درس 17/4 می باشد، در غیر اینصورت دانشجو از شرکت در آزمون پایان دوره محروم و گواهینامه پایان دوره برای نامبرده صادر نخواهد شد.
9. آزمون مجدد در هر دوره تنها در صورت موجه بودن غیبت در جلسه آزمون برگزار می گردد و هزینه آن مبلغ 250000 ریال می باشد.
10. به داوطلبان عزیز تاکید می شود که هنگام ثبت نام، در تعیین دوره مورد نظر و ساعات کلاس ها دقت لازم را مبذول دارند، در غیر اینصورت جابه جایی دانشجو از یک دوره به دوره دیگربه هر دلیل تنها تا پایان جلسه اول برگزاری دوره آموزشی مبداء امکان پذیر می باشد.
11. در صورت به حد نصاب نرسیدن کلاس ها و آغاز کلاس با 5 نفر و یا کمتر از آن، دوره بصورت نیمه خصوصی با مدت زمان 2/3 ساعت کلاس عمومی برگزار خواهد شد.
تبصره: قوانین مربوط به جابه جایی دوره فقط برای یکبار امکان پذیر می باشد و در صورت تمایل به جابه جایی برای دفعات دوم به بعد هر مرحله جابه جایی با کسر 10% از شهریه مصوب دوره مبداء قابل انجام می باشد.
12.- با توجه به قوانین جدید چک، لازم است درصورت نیاز به استرداد چک مراتب حداقل 4 روز قبل از سررسید چک کتبا به مجتمع اعلام گردد. چنانچه دانشجو پس از ثبت نام قصد انصراف از دوره را داشته باشد شامل قوانین زیر خواهد شد:
 دوره های پکیج به هیچوجه امکان انصراف و جابجایی ندارند.
 انصراف تا حداقل 24 ساعت قبل از شروع کلاس: استرداد 90% شهریه از سوی مجتمع فنی تهران
 انصراف پس از گذشت 20% کل ساعات درس: عدم استرداد شهریه
 انصراف در روز شروع کلاس و قبل گذشت 20% کل ساعات درس: استرداد 70% شهریه از سوی مجتمع فنی تهران
 انصراف پس از گذشت 20% کل کلاس: عدم استرداد شهریه
تبصره: در صورت انصراف دانشجو، مبالغ متعلقه به صورت چک و یا نقدی برابر ضوابط مجتمع حداکثر یک ماه پس از انصراف قابل پرداخت
می باشد.
تبصره: هرگونه انصراف و جابجایی بصورت کتبی با حضور دانشپذیر معتبر خواهد بود. اعلام شفاهی و تماسهای تلفنی به هیچ وجه مورد تایید
نمی باشند.
تبصره: مبلغ انصراف فقط به شخص دانشپذیر و تنها با ارائه کارت ملی عودت خواهد شد.
تبصره: پس از جابجایی دوره اگر دانشپذیر قبل از شروع دوره مقصد تقاضای انصراف نماید قوانین انصراف با توجه به شرایط دوره مبدا لحاظ
خواهد شد.
تبصره: در موارد پیش ثبت نام و یا جابجایی با پیگیری دانشپذیر مشروط به تسویه کامل هزینه دوره مدت 18 ماه برای قطعی کردن ثبت نام
خود فرصت خواهد داشت. پس از این زمان ثبت نام قطعی مشمول افزایش شهریه خواهد شد.
قوانین انضباطی
1. رعایت کامل موازین شرع مقدس اسلام و قوانین عرف جامعه اسلامی
2. حفظ حرمت محیط آموزشی
3.همکاری کامل با مسئولین مجتمع و واحد انتظامات و رعایت احترام متقابل
4.عدم مراوده خارج از عرف دانش‌پذیری بین دانش‌پذیران دختر و پسر در محدوده مجتمع
5.عدم استفاده از هرگونه وسایل اضافه مانند تلفن همراه، کتاب، جزوه و ... در جلسه آزمون
6.پرهیز از نوشتن سؤالات آزمون، گرفتن عکس یا هرگونه اقدام مشابه جهت خروج سؤالات از محل آزمون
7.رعایت نظافت محل آزمون، راهروها و محیط آموزشی مجتمع
8.عدم مبادرت به شوخی‌های جلف و زننده
9. عدم استعمال دخانیات در محوطه مجتمع
10.عدم تجمع دانش‌پذیران در مقابل درب‌های ورودی و سلب آسایش همسایگان
خواهران
* رعایت دقیق و کامل حجاب و پوشش اسلامی
* استفاده از مقنعه بلند به جای روسری
* استفاده از مانتو و شلوار بلند و آزاد با رنگ‌های سنگین و عدم استفاده از مانتوهای جلوباز
* عدم استفاده از لوازم آرایشی، زیورآلات و لاک ناخن
* عدم استفاده از هر گونه کفش‌های پاشنه ‌بلند و جلو باز
برادران
* رعایت پوشش اسلامی به طور کامل
* عدم استفاده از البسه تنگ، چسبان و آستین کوتاه و کراوات
* ممنوعیت آرایش موها به سبک غربی
اینجانب با مطالعه موارد مندرج در فرم ثبت نام، به ویژه آگاهی از آیین نامه انضباطی و مقررات و نحوه استرداد شهریه، متقاضی ثبت نام در کلاس ها می باشم و تعهد می نمایم کلیه موارد فوق را رعایت نمایم و در غیر اینصورت طبق مقررات با اینجانب برخورد شود.
بدیهی است عدم رعایت موارد مذکور منجر به معرفی افراد خاطی به کمیته انضباطی خواهد بود. کلیه داوطلبان موظف به رعایت کامل مفاد آیین‌نامه انضباطی مجتمع می‌باشند. در صورت تشخیص عدم صلاحیت داوطلب از سوی واحد حــراست و کمیته انضباطی مجموعـه، از ثبت‌نام و ادامه تحصیل دانش‌پذیر خاطی جلوگیری به عمـل خواهد آمده و بدون پرداخت هیچ‌گونه وجهـی از مجتمع اخراج خواهد شد و در صورت لزوم و تشخیص در ادامه از مراجع قضـایی، موارد پیگیری خواهد گردید.


متن آیین نامه را مطالعه کردم و آن را می پذیرم