Material Bootstrap Wizard by Creative Tim

ثبت نام دوره

لطفا اطلاعات مراحل زیر را برای ثبت نام و پرداخت هزینه دوره تکمیل کنید
عنوان دوره نقشه برداری زمینی با توتال استیشن
محل برگزاری کرج-آزادگان
تاریخ شروع دوره 1403/05/07
تاریخ پایان دوره 1403/06/06
روز(های) برگزاری یکشنبه 17:0-21:0سه شنبه 17:0-21:0
مدت دوره 35 ساعت
پرداخت ریالی
مبلغ دوره 65,000,000 ریال
مبلغ تخفیف ریال (0%)
مبلغ قابل پرداخت 65,000,000 ریال
حداقل ساعت قابل ثبت نام 4 ساعت
ساعت درخواستی شما
پرداخت ریالی

دستورالعمل مقررات آموزشی

موارد انضباطی

 1. رعایت نظافت، احترام متقابل و ممنوعیت استعمال دخانیات در کلیه فضاهای مجتمع فنی تهران الزامیست.
 2. به منظور رعایت حق مولف و ارتقای بازدهی آموزشی هرگونه ضبط صدا، تصویر و محتوای آموزشی کلاس با استفاده از تلفن همراه، دوربین، نرم افزار و... مجاز نبوده و هرگونه اشتراک محتوای آموزشی دوره ها یا انتفای مالی از این محتوا ممنوع است
 3. رعایت حجاب در مجموعه الزامی بوده و دانشپذیران خانم می بایست الزاما با مقنعه در فضای آموزشی حضور پیدا کنند. آقایان نیز می بایست از البسه عرف جامعه اسلامی استفاده نمایند. بدیهی است عدم رعایت پوشش اسلامی منجر به جلوگیری از حضور دانشپذیر در کلاس می باشد.
 4. کلیه فضاهای مجتمع فنی تهران مجهز به دوربین مداربسته بوده و دانشپذیر از این حیث اعتراضی نخواهد داشت.
 5. داوطلبان مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی هستند که در کلاس و یا دیگر اماکن مجتمع در اختیارشان قرار می گیرد و در صورت هر گونه خسارت ملزم و متعهد به جبران آن هستند.
 6. هرگونه فعالیت جانبی مرتبط یا غیر مرتبط با دوره آموزشی نظیر برگزاری کلاس خصوصی، تور، بازدید، فعالیتهای فوق برنامه و خرید و فروش و هرگونه معامله و... با مدرس دوره و سایر دانشپذیران کلاس مربوطه و همکاران مجموعه صرفا با هماهنگی دپارتمان مربوطه و اخذ تاییدیه کتبی از مجتمع مورد تایید می باشد و هرگونه تعامل مالی و انجام فعالیتهای آموزشی و غیره مربوط به مجتمع، منوط به اخذ رسید معتبر می باشد. . درغیر اینصورت مجتمع مسئولیتی در خصوص عواقب ناشی از آن نخواهد داشت.
موارد آموزشی
 1. در صورتی که به دلیل اشتباه دانشپذیر هنگام ثبت نام اطلاعات ارائه شده غلط باشد، جهت اصلاح گواهینامه مبلغ 300,000 ریال دریافت خواهد شد. لذا در تایید و امضای فرم ثبت نام خود دقت لازم را مبذول فرمایید.
 2. دانشجویان موظفند از صحت شماره های تماس خود در برگه ثبت نام اطمینان حاصل نموده و اگر به هر دلیلی شماره های آن ها تغییر یافت در اسرع وقت به واحد ثبت نام اطلاع دهند زیرا در صورت مخدوش بودن شماره تماس و عدم امکان تماس از سوی مجتمع، مسئولیت عواقب آن به عهده دانشجو بوده و مجتمع هیچگونه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد. لازم به ذکر است که کلیه اطلاع رسانی ها نظیر شروع کلاس، جابجایی و لغو کلاسها به یکی از روشهای پیامک، ایمیل، وب سایت، شبکه های اجتماعی و یا تماس تلفنی صورت می گیرند. هرگونه اطلاع رسانی از این طریق درحکم اعلام عمومی محسوب می شود.
 3. زمان های شروع اعلام شده در تقویم آموزشی بر اساس پیش بینی اعلام می گردد و اگر کلاسی زودتر از تاریخ ذکر شده در تقویم به حد نصاب برسد مجتمع آن را قبل از موعد مقرر شروع نموده و طبیعتاً اگر تا موعد مقرر به حد نصاب نرسد شروع آن به تعویق می افتد.
 4. در دوره هایی که جهت آموزش نیاز به رایانه می باشد، به ازای هر دو دانشجو یک رایانه در نظر گرفته شده است.
 5. دانشجویان ملزم به ارائه مدارک از قبیل اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه در زمان ثبت نام می باشند. دانشجویان می بایست رسید مالی ثبت نام خود را تا پایان دوره و اخذ مدرک نگهداری نمایند.
 6. درصورت غیبت یا تاخیر دانشپذیر، مجتمع فنی تهران تکلیفی برای جبران مهارت عقب افتاده وی و یا استرداد تمامی و یا بخشی از شهریه نخواهد داشت. همچنین حداکثر غیبت مجاز معادل 20% کل زمان دوره بوده و پس از آن امکان شرکت در آزمون و صدور مدرک برای دانشپذیر وجود نخواهد داشت.
 7. از آنجاکه سرفصل دروس و سوالات آزمون دائما درحال به روز رسانی می باشد دانشپذیر پس از پایان دوره تا یکسال از شروع دوره مجاز به ثبت درخواست شرکت در آزمون می باشد. هزینه آزمون مجدد در صورت موجه بودن غیبت مبلغ 350,000 ریال می باشد.
 8. به دانشپذیران عزیز تاکید می شود که هنگام ثبت نام، در تعیین دوره مورد نظر و ساعات کلاس ها دقت لازم را مبذول فرمایند، در غیر اینصورت جابه جایی دانشجو از یک دوره به دوره دیگربه هر دلیل تنها تا پایان جلسه اول برگزاری دوره آموزشی مبداء امکان پذیر می باشد.
 9. در صورت به حد نصاب نرسیدن کلاس ها و آغاز کلاس با 5 نفر و یا کمتر از آن، دوره بصورت خصوصی با مدت زمان نصف مدت زمان کلاس عمومی برگزار خواهد شد.
 10. گواهینامه پایان دوره فقط به دانشپذیر و با ارائه کارت شناسایی معتبر ارائه خواهد شد.
 11. با توجه به پروسه جذب مدرس مجتمع و فاکتورهای علمی، تجربی، و اخلاقی مورد نظر، مسئولیت انتخاب مدرسین بعهده مجتمع می باشد. در شرایط قهریه مجتمع مختار است در هر زمان مدرس دوره را تغییر داده و از این حیث دانشپذیران هیچگونه حقی جهت تعیین مدرس ندارند. دوره هایی که بصورت پکیج ارائه می شوند ممکن است با چند مدرس مختلف اجرا شوند.
موارد مالی
 1. انصراف از زمان ثبت نام تا گذشت حداکثر 5% از کل مدت دوره مشمول بازپرداخت 80% کل شهریه از طرف مجتمع فنی تهران می باشد. درصورت انصراف پس از گذشت 5% دوره هیچ وجهی به دانشپذیر عودت نخواهد شد.
 2. پذیرش درخواست انصراف بصورت حضوری صرفا در ایام و ساعات کاری واحد ثبت نام میسر است. هرگونه انصراف و جابجایی بصورت کتبی با حضور دانشپذیر معتبر خواهد بود. اعلام شفاهی و تماسهای تلفنی به هیچ وجه مورد تایید نمی باشند.
 3. زمان برگزاری جلسه کلاس در روز انصراف جزو مدت زمان گذرانده شده توسط دانشپذیر محسوب می شود.
 4. درصورت تعویق بیش از دو هفته دوره از تاریخ پیش بینی مندرج در تقویم آموزشی مجتمع فنی تهران، دانشپذیر مجاز است تا سه روز کاری پیش از شروع قطعی دوره نسبت به اعلام کتبی انصراف اقدام نموده و کل شهریه را دریافت نماید. درغیراینصورت قوانین انصراف به قوت خود باقی است.
 5. بازپرداخت شهریه براساس ضوابط مجتمع فنی تهران به صورت چک و یا نقدی حداکثر ظرف مدت یکماه بعد از ثبت درخواست انصراف قابل پرداخت می باشد.
 6. مبلغ انصراف فقط به شخص دانشپذیر و تنها با ارائه کارت ملی عودت خواهد شد.
 7. پس از جابجایی دوره اگر دانشپذیر قبل از شروع دوره مقصد تقاضای انصراف نماید قوانین انصراف با توجه به شرایط دوره مبدا لحاظ خواهد شد.
 8. در موارد پیش ثبت نام و یا جابجایی با پیگیری دانشپذیر مشروط به تسویه کامل هزینه دوره مدت 12 ماه از زمان ثبت درخواست برای قطعی کردن ثبت نام خود فرصت خواهد داشت. پس از این زمان ثبت نام قطعی مشمول افزایش شهریه خواهد شد.
 9. انصراف از دوره خصوصی امکان پذیر نمی باشد.
 10. هرگونه لغو و یا تغییر ساعت جلسات دوره های خصوصی 48 ساعت مانده به جلسه مشمول کسر کل هزینه جلسه خواهد بود.

حوادث قهریه در زمان بروز حوادث غیر مترقبه )پیش بینی نشده( و بروز اشکالاتی که ادامه و انجام کار را به هر دلیلی غیر ممکن می سازد، مجتمع درصورت صلاحدید دوره هارا بصورت غیرحضوری (آنلاین) برگزار خواهد نمود. درغیر اینصورت تعهدات مجموعه کم لم یکن تلقی شده و پس از عادی شدن شرایط فعالیتهای خود را ادامه خواهد داد و دانشپذیر ادعایی نخواهد داشت.

اینجانب کد ملی متولد نام پدر با مطالعه موارد مندرج در فرم ثبت نام، به ویژه آگاهی از آیین نامه انضباطی و مقررات و نحوه استرداد شهریه، متقاضی ثبت نام در کلاس ها می باشم و تعهد می نمایم کلیه موارد فوق را در تمامی دوره های آموزشی که در مجتمع ثبت نام می کنم، رعایت نمایم و در غیر اینصورت طبق مقررات با اینجانب برخورد شود. بدیهی است عدم رعایت موارد مذکور منجر به معرفی افراد خاطی به کمیته انضباطی خواهد بود. کلیه داوطلبان موظف به رعایت کامل مفاد آیین‌نامه انضباطی مجتمع می‌باشند. در صورت تشخیص عدم صلاحیت داوطلب از سوی واحد حــراست و کمیته انضباطی مجموعـه، از ثبت‌نام و ادامه تحصیل دانش‌پذیر خاطی جلوگیری به عمـل خواهد آمده و بدون پرداخت هیچ‌گونه وجهـی از مجتمع اخراج خواهد شد و در صورت لزوم و تشخیص در ادامه از مراجع قضـایی، موارد پیگیری خواهد گردید.

ثبت نام دوره در این بخش به منزله پذیرش آیین نامه آموزشی فوق است

ثبت اطلاعات فردی جهت ثبت نام

ثبت نام دانشپذیر جدید :

اطلاعات زیر برای صدور مدرک الزامی هستند

فیلدهای الزامی را تکمیل نمایید

هم اکنون میتوانید نسبت به پرداخت آنلاین مبلغ دوره و ثبت نام نهایی اقدام نمایید

خطا در ثبت اطلاعات

پرداخت از طریق درگاه بانک ملت، امکان پرداخت با کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب

خطا در ثبت اطلاعات

در حال انتقال به درگاه